Brabus tuning

IAA - BRABUS ta nejrychlejší kancelář

Každý se občas potřebuje dostat rychle do kanceláře. S BRABUSem Biturbo 850 iBusiness máte kancelář vždy sebou. A pokud opravdu spěcháte, můžete se spolehnout až na 350 km/h....

Světovou premiéru má na veleterhu IAA ve Frankfurtu nad Mohanem rovněž vlajková loď Mercedesu, třída S v provedení 63 AMG. BRABUS pro tuto premiéru již připravil tuningový program, který zahrnuje decentní stylistické prvky karosérie, naprosto komplexní iBusiness řešení ve spolupráci s Apple a v neposlední řadě nový motor V8 5.5l Biturbo s 850 PS a 1.450 Nm. Jako u ostatních vozů BRABUS s touto novou motorizací je i zde elektronicky snížen maximální kroutící moment na 1.150 Nm, z důvodu životnosti hnacího řetězce.

Pokud je to třeba, zrychlí pojízdná kancelář z 0 na 100 km/h za 3.5 sec a maximální rychlost se zastaví na el. blokovaných 350 km/h. O odpovídající zpomalení se starají keramické brzdy, vyvinuté ve spolupráci s firmou Brembo.   

Vzhled vozu je decentně přiostřen doplňky, optimalizovanými ve větrném tunelu. Patřičnou zvukovou kulisu pak zajistí sportovní výfukový systém s el. ovládanými přívěrami pro tichý / sportovní režim. Podběhy kol jsou pak vyplněny na míru šitými koly ve velikostech od 19 - 22".

Co dělá tento automobil skutečně profesionální pojízdnou kanceláří jsou informační technologie na bázi komponentů značky Apple. Systém byl navržen tak, aby byl kompatibilní s palubní elektronikou Comand a tato šla ovládat přes iPad. Veškeré technologie jsou integrovány do středových konzol a zavazadlového prostoru. Speciální aplikace pak zajšťuje vzájemnou komunikaci všech periférií.

O dokonalou pohodu v mobilním úřadu se pak stará precizně čalouněný interiér z těch nejluxusnějších materiálů.