Brabus tuning

IAA - BRABUS G63 6x6

Již samotný Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 je velmi exkluzivní automobil. BRABUS přijal tuto výzvu a na tomto mimořádném voze nenechal kámen na kameni...

Pro velmi speciální zákazníky má Mercedes v nabídce malosériově vyráběný model G 63 AMG 6x6. Pro ještě speciálnější zákazníky přichází BRABUS se svým modelem B63S - 700 6x6. Za tímto označením se skrývá výkonový kit B63S, který díky BRABUS turbodmychadlům, optimalizovanému sání a výfuku a řídící elektronice motoru přináší z motoru V8 5.5l plných 700 PS / 960 Nm.

Masivní čtyři tuny vážící permanentní šestikolka tak dosprintuje z 0 - 100 km/h za 7.4 sec, zatímco maximální rychlost je vzhledem k použití speciálních terénních pneumatik s dofukováním při defektu omezena na 160 km/h. To vše za zvuku Monster trucku, který se line z laděných nerezových výfuků s el. ovládanou přívěrou.

Zle tvářící se vzhled je umocněn černou barvou vozu, s četnými doplňky z uhlíkových vláken a BRABUS optipaketem. Nová mřížka chladiče, světlomety s černým pozadím, karbonové aplikace na kapotě motoru a blatnících, jakož i matná černá kola dávají tušit, že tento vůz je skutečně pekelným strojem.    

Interiér je naopak vyveden kompletně v rudé kůži, doplněné o aplikace nerezu a probarveného karbonu. První dodávky těchto fascinujících vozů je BRABUS schopen realizovat ještě v tomto roce.