Brabus tuning

Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis...

MOTUL - oficiální BRABUS partner

MOTUL utváří historii jako výrobce maziv a olejů už více než 150 let.

Mezi významné milníky této francouzské olejářské společnosti patří představení prvního plně syntetického motorového oleje na světě v roce 1971.

BRABUS je po celém světě znám jako synonymum vysoce výkonných motorů s dlouhou životností a unikátních super vozů, jako je např. BRABUS ROCKET 800, nejrychlejší sedan na světě pro běžný silniční provoz se svými 800 hp a maximální rychlostí, přesahující 370 km/h.

Co by mohlo být tedy logičtějším krokem, než je technologické partnerství mezi BRABUSem, největším nezávislým tunerem a malosériovým výrobcem vozů na světě a MOTULem, specialistou na vysoce výkonná maziva? Obě společnosti začnou hned spolupracovat na vývoji vysoce výkonných motorů a odpovídajících maziv. Tím však spolupráce nekončí – každý BRABUS automobil, vyrobený nebo upravený v mateřském podniku v Bottropu nebo na pobočkách v Kalifornii a Dubaji, bude naplněn mazivy MOTUL.

Po mnoha náročných testech na našich nejmodernějších motorových brzdách a jízdních zkouškách na uzavřených tratích i v běžném provozu jsme vybrali MOTUL, jako našeho exkluzivního vývojového partnera a dodavatele motorových a převodových olejů“, uvádí ředitel společnosti BRABUS, Prof. Bodo Buschmann. „Klíčovým faktorem pro naše rozhodnutí byl stav různých testovacích motorů, ve kterém jsme tyto shledali po jejich demontáži. I když byly motory vystaveny maximálnímu namáhání, nebyly na nich zjištěny absolutně žádné známky opotřebení. Vyjímečná maziva MOTUL jsou tak pro nás hmatatelným prvkem pro koncept vývoje motorů, který běží úspěšně již déle než tři dekády.“

Všechny BRABUS motory nejsou vyvíjeny jen s ohledem na maximální výkon, nad tím stojí rovněž požadovaná maximální odolnost a spolehlivost za všech provozních podmínek – v brutálním žáru pouště nebo v ledovém mrazu Sibiře – tříletá BRABUS tuning záruka je garantuje.

„Motul je pyšný, že si motoráři BRABUSu vybrali naše vysoce výkonná maziva pro jejich motory“, říká Martin Klein, ředitel společnosti MOTUL Deutschland GmbH. „Navíc naše enormní znalosti a know-how těch nejvýkonnějších maziv přispěje k vývoji BRABUS motorů nové generace. Na oplátku my budeme moci využívat ultramoderní BRABUS motorové dynamometry pro naše vlastní testy nových motorových olejů“.

Technologické partnerství mezi MOTULem a BRABUSem navíc není jen o úzké spolupráci na technickém poli. Zahrnuje i společné marketingové aktivity a prezentace, jako třeba expozici na Ženeva Motor Show.