Brabus tuning

Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis...

SLS v úpravě BRABUS

Karbonové doplńky, ovladatelnost a ultra lehká váha? BRABUS upravuje nový Mercedes-Benz SLS

Exkluzivní sportovní program obsahuje aerodynamická vylepšení pomocí komponentů, vyrobených z pravého karbonu, ultra lehká kovaná kola, elektronicky nastavitelné tlumiče a titanový sportovní výfukový systém s elektronicky ovládanou klapkou. Interiér pak dotváří BRABUS precizní čalounění. 

Extrémně lehký, ale enormně pevný karbon, identický jako se používá ve Formuli 1 – to je materiál, který BRABUS zvolil pro své aerodynamické komponenty. Tyto byly vyvíjeny a testovány ve větrném tunelu. Dodají tak Gullwingu mnohem údernější zjev, zatímco optimalizují aerodynamiku vozu.  Všechny tyto díly mohou být dodány jak v barvě reálného karbonu, tak mohou být probarveny do barvy vozu. Spoilery redukují vztlak vozu při vysokých rychlostech, náběry vzduchu naopak zvyšují dodávku chladícího vzduchu.

Kovaná kola, která byla vyráběna speciálně pro SLS, zvyšují elektrizující vzhled vozu. Průměry 20“ na přední a 21“ na zadní nápravě přispívají čistě sprotovnímu charakteru jízdy. Extrémně široké pneumatiky rozměrů 275/30 ZR20 a 295/25 ZR21 jsou dodávány technologickými partnery Pirelli a YOKOHAMA.

Další na míru vyrobenou vychytávkou je výškově seřiditelný podvozek. Tento umožnuje vozidlo snížit až o 40 mm pouze stiskem tlačítka z místa řidiče. Tento může volit mezi tlumením, které nabízí mnohem komfortnější nebo naopak sportovnější odezvu, než je tomu u standardního vozu. BRABUS již brzy nabídne i speciální zvedací kit pro přední nápravu, který stiskem tlačítka umožní zvednutí přední části vozu o 50 mm a tím tak eliminuje možnost poškození při parkování nebo překonávání překážek.

Zatímco motorové úpravy pro AMG motor V8 6,3 litru jsou ještě ve fázi posledních zkoušek, již teď je k mání extrémně lehký titanový výfukový systém BRABUS se čtyřmi šikmými koncovkami, o průměru 4 x 84 mm. Tento výfukový systém je o 40% lehčí než sériový výfuk a přispívá i výkonovému nárůstu. Speciální funkcí je pneumaticky ovládaná klapka, aktivovaná z místa řidiče. Normální mód, tzv. „návrat domů“ představuje zvukovou úroveň tišší, než je sériový výfuk. Tento ocení zejména Vaši sousedé, když se s SLS vracíte pozdě večer domů. Naopak s otevřenou klapkou je zvuk ještě mnohem silnější a sportovnější, než se sériovým výfukem.

Kokpit vozu může být osazen BRABUS tachometrem se škálou do 400 km/h, který přijde vhod při pozdějším tuningu samotného motoru. Precizní čalounění interiéru pak dotváří individualistické zpracování vozu, kde pro BRABUS není problém uspokojit takřka jakoukoliv poptávku.