Brabus tuning

Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis...

BRABUS T65 RS

Tuning pro SL 65 AMG Black Series - 800 PS, 1.420 Nm, více než 330 km/h a vysoce exkluzivní interiér

Je vůbec možné, učinit nejvýkonější sériově vyrábený Mercedes, SL 65 AMG Black Series, ještě silnějším, rychlejším a exkluzivnějším? BRABUS to dokáže. Vybaven výkonovým kitem T 65 RS je tento model ještě vyhraněnější. Výkon narůstá na 800 PS, akceleraci z 0 – 200 km/h si dvoumístný roadster odbyde za 9.8 sec a dosahuje maximální rychlosti převyšující 330 km/h.

BRABUS T 65 RS tuning využívá výkonových rezerv motoru SL 65. Zahrnuje BRABUS high-tech turbo systém se speciálními výfukovými svody s integrovanými, vysoce výkonnými turbodmychadly. Čtyři mezichladiče, umístěné pod upravenou karbonovou BRABUS kapotou se pak starají o dostatečný přísun čerstvého vzduchu. Speciální BRABUS nerezový výfukový systém s redukovaným zpětným tlakem byl speciálně vyvinut pro úpravu modelu Black Series.

Nově naprogramovaná řídící elektronika motoru se speciálním mapováním pro zapalování a vstřikování koordinuje perfektní souhru mezi všemi veličinami a zajišťuje plnění přísné normy emisí škodlivin EURO IV. Takto upravený motor produkuje 800 PS při 5500 ot/min a neméně působivý kroutící moment 1.420 Nm, který je k dispozici již od 2.100 ot/min. Tento je elektronicky omezen na hodnotu 1.100 Nm. Vybaven tímto motorem, dosahuje Black Series skutečně výkonů z říše snů. Tento sportovní vůz, vážící 1.795 kg, sprintuje z 0 – 100 km/h za 3.6 sec, dvoustovky dosáhne za 9.8 sec a má maximální rychlost vyšší než 330 km/h. Tato je z hlediska bezpečnosti použitých pneumatik omezena na 320 km/h.

BRABUS čalounická dílna vytváří sportovní a luxusní interiéry na základě přesných zákaznických požadavků, do posledního detailu. Sportovní sedadla nabízí vysokou míru komfortu při zároveň výrazně vyšším bočním vedení těla. Sedadla, přístrojová deska a další díly exkluzivního interiéru byly zhotoveny ze zvláště jemné kůže a Alcantary. Celý vůz se ostatně nese v duchu velmi speciální, jednorázové edice, vyrobené pro skutečné fanjšmekry.