Brabus tuning

Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis...

Lepší než nový!

Vzpomínáte občas zamilovaně na svůj první Mercedes a přejete si mít stále tohle auto nebo jemu podobné?

Nebo máte stále klasický Mercedes v garáži a přáli byste si, aby byl jako nový? Pak se na nás, prosíme, obraťte. Uvidíme, co pro Vás můžeme v BRABUSu udělat!

Nezáleží na tom, jestli hledáte starší Mercedes do své sbírky nebo chcete restaurovat svého čtyřkolového miláčka. Specialisté BRABUSu jsou důvěrně obeznámeni se vším, co se veteránů týče – stejně jako jejich kolegové ohledně nejmodernějších automobilů. Ve výrobních prostorách BRABUSu v Bottropu se tak rekonstruují klenoty automobilové historie, které jsou nakonec v lepším mechanickém a estetickém stavu, než když před mnoha lety opouštěly výrobní linky. Profesionálové karosáři přestaví Váš vůz od samého základu za použití nejmodernějších antikorozních postupů.

Žádné kompromisy nepřipouští ani následné lakování vozu. Můžeme Vám zaručit, že výsledkem práce je takový stav Vašeho miláčka, v jakém jste jej ještě neviděli.

Stejně tak jsou v BRABUSu puntičkářští, co se mechanických skupin týče. Špičková motorárna Váš motor dostane do mnohem lepšího stavu, než byl jako zcela nový. Podvozky se opravují za použití původních originálních dílů, pouze s tím rozdílem, že do těchto se aplikují soudobé poznatky a technologie.

Specialisté čalouníci přenášejí celé dekády svých zkušeností s puntičkářskou pečlivostí do precizní práce v iteriérech, jejímž výsledkem jsou skutečné poklady na čtyřech kolech. Nezáleží na tom, chcete-li restaurovat SL Roadster nebo Mercedes 190 E, vždy máte plný servis – zrestaurujeme nebo pro Vás najdeme vůz Vašich snů.

Tímto však naše služby zdaleka nekončí – postaráme se dále jak o běžný servis, tak o jakoukoliv další opravu. Všechno, co musíte udělat Vy, je posadit se za volant svého vozu a připravit se na novou, dosud nepoznanou radost z jízdy. Máte naše slovo!