Brabus tuning

Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis...

BRABUS zušlechťuje novou třídu S

Sportovní, leč stále elegantní design je charakteristickým znakem kabátu, ušitého na míru nové třídě S modelového roku 2010.

BRABUS přední spoiler s dvěma přídavnými dálkovými nebo mlhovými světly a vertikálně umístěnými LED světly pro denní svícení redukuje aerodynamický vztlak na přední nápravě při vysokých rychlostech.  Hliníkové sportovní blatníky s integrovanými průduchy chladícího vzduchu z pravého karbonu zdůrazňují exkluzivní vzezření, podtržené lištou s podsvětleným logem BRABUS.  Stejně jako podsvícení prahů pro lepší orientaci při nastupování je i podsvícené logo BRABUS aktivováno klíčem nebo uchopením kliky dveří při odemykání vozu. Spoiler zadního nárazníku je ušit na míru čtyřem koncovkám sportovních výfukových tlumičů a jeho LED podsvícení usnadňuje pohyb kolem zadní části vozu. BRABUS spoiler víka zavazadlového prostoru pak harmonicky vyvažuje aerodynamický tvar vozidla.

Kola jsou pro vůz tím, čím pro nás nohy. Proto je nabídka exkluzivních kol BRABUS skutečně široká, zahrnující jedno i vícedílná kola od 17“ do 22“ průměru. Největší možný rozměr je pak 10J x 22“ s vysokovýkonnostními pneumatikami 275/25 ZR22 na přední a 295/25 ZR22 na zadní nápravě. Podvozkové moduly BRABUS Suspension jsou kalibrovány na konkrétní variantu rozměru kol a pneumatik. Jsou k dostání jak pro vozidla s Airmatic tak ABC aktivním podvozkem.  BRABUS rovněž nabízí tři verze svých vysoce výkonných brzdových systémů pro tento top model  z produkce Mercedesu.

BRABUS rovněž nabízí širokou škálu možností výkonových úprav motorů, krytou unikátní BRABUS tříletou zárukou, resp. do najetí 100.000 km. Vrcholný model na bázi S 600, tzv. BRABUS  SV 12 R Biturbo, produkuje max. výkon rovných 750 hp a kroutící moment 1.350 Nm, který je elektronicky omezen na 1.100 Nm. Akcelerace takto vybavené limuzíny nejvyšší třídy pak proběhne při sprintu z 0 – 100 km/h za 4 sec, zatímco nejvyšší rychlost ( rovněž el. omezená ) se zastaví na 340 km/h. Tyto hodnoty nepotřebují další komentář.

Pro oblíbenou motorizaci V8 modelu S 500 pak BRABUS připravil úpravu na objem 6.1 litru, spočívající v převrtání motoru s výslednými parametry 462 hp a 615 Nm, navíc s podporou hutného, basového zvuku sportovních katalyzátorů a laděných tlumičů výfuků. Pro motor V6 modelu S 350 je v nabídce kit BRABUS B7, upravující hodnotu výkonu o 15 hp výše a nebo také varianta převrtání na objem 4.0 litru, která posune výslednou hodnotu max. výkonu na 332 hp.

Majitelé dieselové S 350 CDI se mohou rovněž spolehnout na tuning BRABUS, kde přídavný modul BRABUS PowerXtra D6 zajistí nárůst parametrů motoru na působivých 272 hp a  590 Nm, to vše při zároveň klesající spotřebě paliva až o 1 litr na 100 km.

Vpravdě luxusní a na míru šité interiéry interiéry jsou specialitou BRABUSu. Produktové portfolio začiná u ergonomicky perfektně tvarovaných volantů a končí ručně zpracovávanými interiéry z nejjemnějších kůží Mastik a Alcantara, v barevné škále dle přání zákazníka. Zvlášt exkluzivní je pak varianta BRABUS Yachting, v kombinaci javorového dřeva se strukturou, propůjčující interiéru luxusního sedanu námořní vzhled.  

Mercedes-Benz třídy S může být dále upraven exkluzivním BRABUS Multimedia paketem.