Brabus tuning

Brno opět přivítá špičkový tuning

O slovo se totiž stále aktivněji hlásí Tuning&Custom Salon Brno 2009, největší motoristická výstava se zaměřením na tuning v České republice.

Uskuteční v sobotu 26. září na brněnském výstavišti a my známe hned několik důvodů, proč byste neměli chybět v početných řadách návštěvníků této jedinečné akce ?

Pro návštěvníky Tuning&Custom Salonu Brno je nachystán supermoderní pavilon P s výstavní plochou 15 000 m2, ve kterém bude soustředěn hlavní program celé akce. Nemusíte se tedy bát ani nevlídného počasí, které celou letošní sezónu provází. Plně k dispozici budou i rozsáhlá parkoviště v bezprostřední blízkosti haly, šatny nebo velká restaurace nad úrovní výstavní plochy. Můžete se tedy těšit na maximální možné pohodlí. Hýčkat si vás se organizátoři rozhodli také programovou náplní, která je neobyčejně pestrá. Něco podobného byste na jiné akci hledali opravdu marně, posuďte sami.

Mezi největší lákadla Tuning&Custom Salonu Brno 2009 určitě patří vyvrcholení celoročních soutěží AZ pneu Tuning Cup a EMMA. Mezi sebou si to rozdá více než 120 nejlepších „leštěnek“ a několik desítek vyznavačů autohifi. Ty doplní prezentace špičkových tuningových firem, mezi nimiž nechybí věhlasná jména jako Brabus, Carlsson, Rieger nebo AMG. Díky společnosti Escape6 bude poprvé v České republice k vidění například VW Scirocco v úpravě Rieger a krásnou předváděčku na bázi stejného vozu najdete ve stánku Alpine. Celkem se představí na 300 nejlepších tuningových aut od nás i ze zahraničí.

Nesmíme zapomenout ani na Miss Autofun. Na programu výstavy je hned několik módních přehlídek, jejichž prostřednictvím budete moci obdivovat krásu dvanácti finalistek soutěže určené pro všechna děvčata, která mají ráda svět rychlých kol.

Novinkou v programu je unikátní prezentace amerik a customových motorek doplněná o aranžmá v americkém stylu. Pokud chcete na vlastní oči vidět vozy jako Dodge Challenger SRT 8, Ford Thunderbird, Cadillac Fleetwood nebo obdivovat extrémní custom biky, máte nyní jedinečnou možnost. Celou expozici navíc protne výstava „Route 66 – hlavní ulice Ameriky“ jejímž cílem je prostřednictvím fotografií a textů přiblížit všem návštěvníkům jedinečnou atmosféru této 2.400 mil dlouhé silnice.

Dalším unikátem na programu Tuning&Custom Salonu Brno 2009 je lowrider show, ve které se představí parádní VW Golf I patřící do kategorie Dancer! Jeho řidič k nám opět přijede z rakouského Esternbergu, kde má své sídlo klub Low Car Scene. Pár vyvolených dostane znovu možnost poznat "svezení" v lowrideru na vlastní kůži!

Těšit se můžete i na venkovní tuningový sraz včetně Show&Shine, prezentaci tuningových klubů, výstavu nejlepších prací Virtual ligy 2009, vyhlášení kategorie A&T Nováček roku, soutěže o věcné ceny a další doprovodný program. Závěrem nám nezbývá nic jiného, než vás všechny na brněnskou výstavu pozvat, moc rádi vás uvidíme v řadách návštěvníků této výstavy.

Váš BRABUS team