Brabus tuning

Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis... Kliknutim editujete nadpis...

TUNING DAYS

Ve dnech 4.-12.6. proběhly v sídle naší společnosti dny otevřených dveří.

Všichni příznivci prvotřídního tuningu mohli během těchto dní shlédnout exkluzivní vozy v úpravách firem BRABUS, Carlsson a AMG.
Atraktivní nabídku doplňovala možnost výhodného zakoupení doplňků a příslušenství těchto renomovaných firem za zvýhodněnou cenu, které využilo množství zákazníků. Neméně atraktivními se ukázaly být předváděcí jízdy, kdy zejména ojedinělá možnost vyzkoušení Carlssonu CK 63 S s 565 PS a 685 Nm sklidila ohromný úspěch. Zrychlení z 0-100 km/h za pouhé 3.8 sec, max. rychlost 312 km/h. Parametry, za které se nemusí stydět leckteré „ čistě sportovní auto ". Sofistikovaná motorová úprava základního C 63 AMG zanechala u našich zákazníků ten nejpozitivnější dojem, na jeho základě se rovnou zrealizovalo několik objednávek motorových úprav.
V rámci další prezentace a propagace jsme s tuningem zavítali i do blízkého Slavkova u Brna, kde proběhl golfový turnaj THE BEST OF... souboj nejlepších.
Účastníci této významné akce, podporující Nadaci Leontinka, tak mohli shlédnout luxusní upravené vozy přímo v lokalitě golfového hřiště.
Velmi kladných reakcí a ohlasu se rovněž dostalo naší návštěvě v sídle firmy Motor-Car Bratislava, slovenského importéra vozů Mercedes-Benz, v rámci akce Raňajky s hvezdou. Tato tradiční prezentace novinek v nabídce vozů Mercedes-Benz, pořádaná každoročně pro zákazníky na slovenském trhu, přilákala stovky návštěvníků. Naše vystavené vozy obdivovala mj. slovenská Miss Universe 2009 - Denisa Mendrejová nebo zpěvák Vlado Müller. Bez ohlednu na ze všech stran dokola omílanou krizi, tak zájem veřejnosti dokázal, že poptávka po individuálních úpravách vozidel naopak stále roste a čím dál více zákazníků se kloní k profesionálnímu tuningu, mezi který značky BRABUS, Carlsson i AMG bezesporu patří.
Kladný ohlas na všechny akce napříč mezi zákazníky nás mile překvapil a proto jsme se rozhodli podobnou prezentaci uspořádat letos ještě jednou, s největší pravděpodobností během měsíce září.

Ivo Perna
tuning manager