Brabus tuning

NOVÁ EDICE HLINÍKOVÝCH KOL

Brabus na Ženeva Motor Show 2009 představil novou edici hliníkových kol - Monoblock F, G a Q...

Kola Brabus Monoblock jsou po celém světě volbou číslo jedna pro ty majitele vozů Mercedes-Benz a Maybach, kteří vedle exkluzivního designu očekávají tu nejvyšší kvalitu.

BRABUS Monoblock F - název nového sportovního kola z BRABUS PLATINUM EDICE o průměru 21". Design nabízí dvojité přesazené paprsky, zasahující do samotného kraje ráfku, což činí kolo na pohled ještě větším než ve skutečnosti je. Leštěný lakovaný povrch se pyšní nápisem ,, GESCHMIEDET " - německým termínem pro kování. Použitím high-tech kování dosahuje BRABUS extrémní pevnosti při současné velmi nízké hmotnosti. Ve srovnání s konvenčním tlakově litým kolem stejné velikosti je toto kované kolo o 14% lehčí. Nové kolo Monoblock F ve velikostech 9J x 21" a 10,5J x 21" může být použito na vozech Mercedes-Benz tříd CL, GL, GLK, M, R a S.

BRABUS Monoblock G - další z nových kovaných kol v programu BRABUS. Úderný vzhled dvojitých zesílených paprsků s vysoce lesklým povrchem je charakteristickým pro novou BRABUS PLATINUM EDICI. Rovněž tento model se na okraji ráfku pyšní odkazem na kovaný původ. Nové kolo nabízí perfektní, odlehčený vzhled při maximální pevnosti. Váhová úspora cca 20% oproti konvenčnímu kolu stejné velikosti znamená lepší ovladatelnost vozu a vyšší jízdní komfort díky redukovaným neodpruženým hmotám. Nové kolo v královském rozměru 10J x 22" je zaměřeno pro SUV modely, R-třídu a vozy Maybach.

 

 BRABUS Monoblock Q - umělecké dílo mezi litými koly charakterizují čtyři vrstvy svrchního krycího laku s vysokým leskem. Nový Monoblock Q je dostupný v průměrech od 18" do 22". Sportovní a přitom elegantní vzhled sofistikovaných paprsků je umocněn dvoubarevným lakováním s vysoce lesklým povrchem paprsků v kombinaci s antracitovým pozadím. Tento vzdušný design redukuje hmotnost kola a dává mu vzezření prémiových kovaných kol. Nový monoblock F může být použit na všech vozech Mercedes-Benz od třídy C výše. Speciální zátěžová kola jsou rovněž určena pro težké vozy SUV.

 Všechny nové modely BRABUS PLATINUM EDICE již brzy naleznete na showroomu společnosti Hošek Motor a.s..