Brabus tuning

Třída V (W447):

Třída V (W447)

Motorový tuning, exkluzivní vzhled a zábava: BRABUS exkluzivní program pro nový Mercedes třídy V

Sportovně-elegantní design je obchodní známkou BRABUS aerodynamických doplňků pro nový Mercedes třídy V a Vito. Všechny komponenty jsou vyráběny z PUR ve kvalitě prvovýroby, která zajišťuje, že tyto nejen precizně pasují, ale také se lehce lakují.

Přední část vozu dostala sportovnější vzhled díky dodatečně zvýrazněným prostupům chladícího vzduchu, které mohou být doplněny o přídavná LED světla denního svícení a spoileru předního nárazníku, který byl optimalizován ve větrném tunelu za účelem co nejmenšího vztlaku přední nápravy při vysokých rychlostech. 

Pro zadní nárazník byl vyvinut třídílný spoiler. Tento byl vyvinut speciálně pro dvě dvojité koncovky BRABUS laděného sportovního výfuku. Vzhled zádi připomíná difuzor a výfuky sportovních vozů.

Na míru šitá kola série Monoblock hrají primární roli v elegantním vzhledu upraveného minivanu. Tato jsou k mání ve čtyřech designech a v průměrech 18" a 19". Kola jsou k mání i pro provední 4-Matic. Inženýři BRABUSu dále vyvinuli pro novou třídu V sportovně kalibrovaná snížená pera, která mimo sportovnější vzhled vozu přispívají k bezpečnosti jízdy díky snížení těžiště vozu. Světlá výška vozu se sníží v rozmezí od 15 do 25mm, v závislosti na daném modelu.

Výše uvedené úpravy lépe připraví nový Mercedes také na trochu více výkonu. V prvním kroce se specialisté BRABUSu zaměřili na současnou vrcholnou motorizaci a sice Mercedes-Benz V 250 BlueTEC. Výkonový kit BRABUS PowerXtra D4 posílí výkonové parametry o 33 kW / 45 hp a kroutící moment o 70 Nm. Vrchol kroutícího momentu potom leží na 510 Nm a je k mání mezi 1.400 - 2.400 ot/min. Hodnota maximálnícho výkonu vzrostla ze 140 kW / 190 hp na 173 kW / 235 hp. Takto posílené Véčko sprintuje z 0 - 100 km/h za 8.8 sec, zatímco maximální rychlost je el. omezena na 210 km/h. Výkonový kit BRABUS PowerXtra D4 je k mání i pro variantu V 250 BT 4-Matic a úprava je kryta BRABUS tuningovou zárukou na pohonný řetězec v trvání až 4 let / 120 000 km, při montáži do nového vozidla.

Čalounické oddělení BRABUSu může upravit rozměrný interiér vozu podle individuálního přání zákazníka za použití těch nejjemnějších kůží BRABUS Mastik a Alcantara. Tyto jsou k mání ve všech myslitelných barvách a mohou být kombinovány s ušlechtilými dřevěnými nebo karbonovými doplňky interiéru.

Příjemnou atmosféru ve voze dokreslí drobnosti jako kolíčky zámků dveří BRABUS, sportovní eloxované pedály s logem, nástupní lišty prahů dveří s LED logem BRABUS měnícím barvu nebo třeba velurové koberce s logem a lemováním.

BRABUS kit pro dieselový motor

- BRABUS PowerXtra D4 kit pro V 250d/BT 4M (235 PS, 510 Nm, Vmax 210 km/h) 

Galerie exteriér

Galerie interiér

Galerie kola

Galerie výkon