Brabus tuning

Třída GLA (X156):

Třída GLA (X156)

Exkluzivní BRABUS program pro Mercedes-Benz GLA

Nové GLA teprve nedávno dorazilo do showroomů a BRABUS již prezentuje exkluzivní program úprav, který splní každé přání. Tento není jen o pozornost upoutávajícím exteriérovém stylingu s offroadovým zaměřením a na míru šitých kolech BRABUS Monoblock o průměru až 21", nýbrž nabízí i komponenty podvozku, které umožní snížit nebo naopak zvýšit světlou výšku kompaktního SUV podle individuálních preferencí. 

Na tento program navazují úpravy výkonů motorů s vrcholnou verzí dosahující až 400 PS, sportovní nerezové tlumiče výfuků s dvojitým kruhovým vyústěním a na zakázku vyrobené interiérové modifikace.     

Designéři BRABUSu vyvinuli stylingové elementy, které dávají malému SUV vzrušující off-roadový vzhled. Tyto jsou k dostání pro vozy ve Standard, Style a Urban specifikaci. Podobné komponenty pro vozy s AMG Line specifikací jsou právě vyvíjeny.  Všechny tyto díly jsou vyrobeny precizním stříkáním do forem z vysoce kvalitního Polyuretanu, který se používá v prvovýrobě MB.

BRABUS spoiler předního nárazníku, který nahrazuje střední díl sériového nárazníku, vytváří perfektní symbiózu mezi výkonným off-roadovým zjevem a optimalizovanou ochranou proti podjetí. Výrazný dojem ještě zesilují přídavné spoilery okolo vzduchových průduchů předního nárazníku.

Nastupování a vystupování z vozu potom zejména v temném prostředí ulehčuje LED osvětlení podélníků prahů, které se aktivuje při odemykání / zamykání vozu.

Zadní partii dominuje rozměrné křídlo pátých dveří, nárazník je doplněn o designový ochranný element analogicky k přednímu spoileru nárazníku. Tento zadní element má na míru vytvořené otvory pro dvojité BRABUS sportovní výfuky. 

Rozhodující změnou designu jsou bezesporu BRABUS litá kola nejvyšší kvality. Široká nabídka zahrnuje řadu tlakově litých i kovaných kol průměrů od 18 do 21 palců. V nějvětším rozměru jsou k mání dva modely kol BRABUS "Platinum Edition" a sice Monoblock R a F. Tato prvotřídní kola doplňují neméně kvalitní pneumatiky od technologických partnerů BRABUSu, značek Continental, Pirelli a Yokohama. Největší rozměr použitých pneumatik činí 255/30 R21.

Zvýšit nebo snížit? BRABUS pro CLA nabízí obě řešení. Mnoho vlastníků tohoto SUV si přeje lehce vyšší světlou výšku, zejména kvůli komfortnějšímu nastupování a vystupování a také kvůli lepšímu přehledu v dopravě. Pro tyto zákazníky inženýři BRABUSu vyvinuli podvozkový kit, který zvýší světlou výšku o 30 mm. Naopak pro ty zákazníky, kteří chtějí ještě dynamičtější vzhled a ovládání vozu, jsou tu snížená sportovní pera BRABUS, která sníží vůz o 25 mm.

Jako společnost s nejrozsáhlejším programem úprav pro vozy Mercedes-Benz je BRABUS znám též díky svým úpravám motorů a nejinak je tomu u nového SUV. Výkonové kity BRABUS PowerXtra nabízí unikátní poměr výkonu, žívotnosti a exemplární ohleduplnosti k životnímu prostředí. GLA 220 CDI s výkonovým kitem BRABUS ECO PowerXtra D3 nabízí oproti sériovému vozu + 40 PS a + 60 Nm, výsledné hodnoty jsou 210 PS a 410 Nm. Takto posílený vůz zrychlí z 0 - 100 km/h za rovných 8 sec, maximální rychlost je el. omezena  na 220 km/h. Vrcholem současné nabídky je BRABUS PowerXtra CGI B45 kit určený pro GLA 45 AMG. Tento vůz tak dosahuje rovných 400 PS / 500 Nm a zrychluje z 0 - 100 km/h za 4.4 sec. Vmax činí el. omezených 270 km/h.

BRABUS rovněž nabízí nespočet možných úprav interiéru - Bi-Color LED osvětlené nástupní lišty prahů dveří, sportovní hliníkové pedály, kolíky dveří, pádla řazení, koberce.... a nebo na míru šité interiéry v těch nejsmělejších kombinacích - to vše je BRABUS. 

VÝKONOVÉ KITY PRO BENZÍNOVÉ MOTORY - do 08/2015

- BRABUS PowerXtra B 25 - pro model GLA 250 4M (245 PS / 385 Nm, Vmax 250 km/h)

VÝKONOVÉ KITY PRO DIESELOVÉ MOTORY - do 08/2015

- BRABUS PowerXtra D3 - pro model A 220 CDI (210 PS / 410 Nm, Vmax 230 km/h)

BRABUS START-STOP Memory

- deaktivace funkce Eco Start/Stop

Galerie exteriér

Galerie interiér

Galerie kola

Galerie výkon