Brabus tuning

Třída SLS (R/C197):

Třída SLS (R/C197)

Pro ty vyvolené, pro které pouze značka zajistí splnění jejich veškerých přání na voze, který je tak unikátní, jako jejich vlastní podpis... BRABUS.

Také jeden z nejžádanějších vozů na světě, Mercedes-Benz SLS, se stal dokonce ještě žádanějším díky BRABUSu. Přední blatníky dostaly nové karbonové výdechy s modře podsvíceným logem BRABUS, které se aktivuje pomocí Keyless klíče nebo uchopením kliky výklopných dveří, zatímco zadní části dominuje karbonový spoiler difuzoru. Karbonové zadní blatníky SLS Widestar pak rozšíří vůz o 6 cm.

A další extra porci jedinečnosti zajistí nová, ultralehká kola BRABUS Monoblock F série, která i když jsou o palec větší než na sériovém SLS, uspoří 12% hmotnosti. Rovněž elektronicky z místa řidiče ovládaný sportovní podovzek zajistí mnohem poddajnější jízdu oproti originálu nebo naopak preciznější vedení vozu při ostrém sportovním použití.

Zbrusu nový BRABUS Biturbo 700 motor s výkonovými parametry 700 PS / 850 Nm činí z tohoto SLS ultimativní stroj. Titanový výfukový systém ušetří 40% hmotnosti oproti sérii, díky elektronicky ovládané klapce pak učiní tento unikátní vůz mnohem tišším nebo naopak ještě hlasitějším, než je výchozí model.

BRABUS tachometr do 400 km/h a interiér čalouněný tou nejlepší kůží...... Dovolte BRABUS teamu přeměnit Váš luxusní automobil ve vůz Vašich snů.....

Galerie exteriér

Galerie interiér

Galerie kola

Galerie výkon